0

مهندس فایل چیست ؟

مهندس فایل یک فروشگاه آنلاین برای فروش فایل‌ های قابل دانلود است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت فایل word و pdf و… میخواهید خرید کنید مثل مقالات مهندسی عمران و معماری , پروژه های مهندسی ,پایان نامه و کتاب و جزوات مهندسی … را از آن تهیه نمائید.

 

تاریخچه مهندس فایل

مهندس فایل در سال ۱۳۹۸ در جهت کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف مهندسی و در اقصی نقاط کشور راه اندازی شده و سعی دارد با کمک گرفتن از اینترنت، به منظور حذف موانع موجود در دسترسی به منابع اطلاعاتی به روز برای مخاطبان دانش در سراسر کشور گام برداشته و با بانک قدرتمند و گسترده خود، فرصت دستیابی هرچه بیش تر به دانش را تا دوردست ترین نقاط فراهم سازد.

مطالب ارایه شده در سایت engineerfile.ir جنبه کمک درسی و کمک آموزشی داشته و صرفا برای استفاده در تحقیقات و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی می باشد، لذا سپاسگذار خواهیم بود اگر تا حد امکان از منابع این سایت تنها در پیشینه و شکل گیری مبانی نظری تحقیق و مقاله خود استفاده نمائید. مهندس فایل تلاش داشته است در این وب سایت تا حد امکان پایان نامه ها را با نام پدیدآورندگان آن منتشر نماید، لذا خواهشمندیم در صورتی که به هر دلیلی تمایلی به انتشار پایان نامه خود در مهندس فایل ندارید با ما در تماس باشید تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع اقدام کنیم.

با سپاس

 

0